Hakkımızda

Daima en iyi hizmet. sorumluluk. yapmak.

Kurucularının uzun yıllar Dağıtım ve Taşımacılık ‘tan edindikleri tecrübe doğrultusunda, Lojistik, Kurye ve Özel Dağıtımlar kapsamındaki tüm ihtiyaçlarınızı tek bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile çözmenizi sağlayabilmek amacıyla, yola çıkan Edremit Körfez Taşımacılık, Sektöre yaptığı yatırımlar ile ilk günkü heyecan ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Biz Kimiz

Sadece Dağıtım firması olmayıp, Depolama, Katma Değerli Hizmetler, Kurye, Özel Dağıtımlar ve Çağrı merkezi gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak, talebe uygun çözümler üreten Edremit Körfez, 2010 yılı itibariyle sektörün ilk 5 ‘i arasında yerini almıştır.

Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Kalite standartları ve belgeleme konusuna her zaman önem vermiş, P1, R1, P2, N1, K1, L1 Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgelerine sahip olup, TSE-ISO-EN 9000 belgelerini sektörde ilk alan firmalardan biri olmuştur. Üyesi olduğu LODER, UTİKAD ve TND aracılığıyla sektördeki gelişmeleri takip ederek süreçlerini yenilemek ve teknolojiyi kullanmak adına her türlü bilgiyi değerlendirir.


Edremit Körfez Tarihçe